100% profesionální kvalita 100% profesionální kvalita 100% profesionální kvalita 100% profesionální kvalita

100% profesionální kvalita

Stroje ECHO jsou vyrobeny pouze v jedné kvalitě, a to profesionální. Jsou zkonstruovány tak, aby vyhovovaly prostředí a práci, pro kterou jsou určené a každý výrobek je tak odolný, jak ho jen lze vyrobit. Všechny výrobky ECHO jsou testovány v nejtěžších podmínkách, aby vyhověly i těm nejnáročnějším požadavkům. 

Záruka 2 roky pro profesionální použití Záruka 2 roky pro profesionální použití Záruka 2 roky pro profesionální použití Záruka 2 roky pro profesionální použití

Záruka 2 roky pro profesionální použití

Všechny výrobky ECHO jsou vyrobeny podle nejvyšších japonských standardů kvality. Prodloužená záruka je dokladem toho, že se na stroje ECHO můžete vždy spolehnout.

Záruka 5 let pro domácí použití Záruka 5 let pro domácí použití Záruka 5 let pro domácí použití Záruka 5 let pro domácí použití

Záruka 5 let pro domácí použití

Pět let je dlouhá doba. Delší, než u většiny zakoupeného zboží. Můžeme si to dovolit, protože si za výrobky ECHO skutečně stojíme. Vyrábíme stroje prvotřídní kvality už přes šedesát let, a díky tomu jsme nasbírali ohromné množství zkušeností po technické a výrobní stránce.

Japonská technologie Japonská technologie Japonská technologie Japonská technologie

Japonská technologie

Japonské výrobky jsou celosvětově uznávané pro svojí spolehlivost, kvalitní výrobu a dlouhodobou životnost. Japonsko je domovem technologií, vysoké řemeslné úrovně a získalo si mezinárodní respekt díky svým vysokým výrobním standardům kvality.