O značce ECHO

O pracovních nástrojích přemýšlíme za vás. Naše filozofie je jednoduchá – vyrábět produkty profesionální kvality, které splňují požadavky lidí, kteří je používají. „Esence ECHO“ je komplexní příběh, který usnadňuje lidem práci. Do toto příběhu patří:
/uploads/block_asset/image_desktop/60ba1eb8c10f905765213045/The_Essence_of_ECHO2__block_text_image_full.jpg

Řemeslná zručnost

Již přes 70 let vyrábíme spolehlivé a skutečně trvanlivé výrobky. Na začátku stojí inženýři, kteří rozumí požadavkům a dokáží optimalizovat výkon, ergonomii a životnost. Ve výrobě je pak následují ti, kteří jsou hrdí na to, co dělají – na základě přesných specifikací vytváří komponenty, které montují do produktů hodných jména ECHO.

/uploads/block_asset/image_desktop/60ba1eb8c10f905765213047/The_Essence_of_ECHO3__block_text_image_full.jpg

Špičkové technologie

Chcete-li být světovým lídrem, musíte mít špičkové technologie. ECHO používá nejnovější materiály díky kterým se daří neustále zvyšovat odolnost strojů za současného snižování hmotnosti. Počítačové návrhy a výroba umožňují naplňovat vysoké nároky a docílit přesnou montáž, dokonalou povrchovou úpravu i tím také i výkony výrobků ECHO. Roboti pracují v dokonalém tandemu s našimi kvalifikovanými spolupracovníky neúnavně a přesně.

/uploads/block_asset/image_desktop/60ba1eb8c10f905765213049/The_Essence_of_ECHO1__block_text_image_full.jpg

Integrovaný proces

Motor je srdcem našich produktů a proto kontrolujeme celý výrobní proces – od surových materiálů na počátku, přes odlévání, obrábění, tepelné zpracování, leštění až po pokovování – to vše v Japonsku. ECHO je kvalitou svých motorů proslulé a proto nechce vkládat svou pověst do rukou někoho dalšího.