Na co jsme pyšní

Nejen naše světoznámé motory a nadstandardní kvalita výrobních procesů činí výrobky ECHO skutečně výjimečnými. Již celá desetiletí ECHO přichází s nápady a funkcemi, které zvyšují komfort obsluhy a citelně zvyšují produktivitu práce. Níže se dozvíte víc o tom, na co jsme obzvláště hrdí.
Světový lídr v oblasti nízkoemisních motorů

Světový lídr v oblasti nízkoemisních motorů

Snažíme se o to, aby všechny naše motory byly co nejefektivnější. Motory ECHO jsou vysoce odolné, mají tichý provoz, nízkou hmotnost, produkují nízké emise i vibrace, aniž by utrpěly na výkonu, kterým jsou proslulé. Toto je výsledkem desítek let zkušeností. ECHO se nyní drží na světové špičce ve výrobě nízkoemisních motorů. Podařilo se nám víc, než uspokojení stále přísnějších emisních předpisů. Vytváříme motory s extrémně nízkou uhlíkovou stopou s opravdu nízkou spotřebou paliva.

Vůbec první foukač na světě

Vůbec první foukač na světě

ECHO bylo vždy v popředí technologického pokroku, ať už se jedná o úplně první foukače na světě, které jsme vyvinuli v 70. letech 20. století nebo o poslední model PB-8010, který je v tuto chvíli nejvýkonnějším foukačem na trhu. A nejde jen o výkon, naše fukary jsou špičkou v oboru také proto, že disponují špičkovými funkcemi zvyšující komfort obsluhy a efektivitu práce.

Převodovka HIGH TORQUE

Převodovka HIGH TORQUE

Ohromující točivý moment přizpůsobuje rychlost a sílu otáčení hustotě sečené zeleně. Díky této technologii posečete hustý i řídký porost za stejnou dobu.

Nastavitelné madlo

Nastavitelné madlo

ECHO vyvinulo madlo, které lze nastavit v pěti různých polohách. Díky možnosti lze dosáhnout optimálního pohodlí během stříhání jakéhokoliv živého plotu. Na toto vylepšení máme od uživatelů našich plotostřihů velice pozitivní odezvu. 

Kontrola směru foukání

Kontrola směru foukání

Ruční foukače ECHO disponují mírně zahnutou foukací trubicí. Běžné foukače mají tendenci během foukání stáčet stroj směrem k nohám obsluhy, což zbytečně zatěžuje zápěstí, které musí tuto sílu vyrovnávat, pokud chcete udržet proud vzduchu v požadovaném směru. Propracovaná konstrukce ručních foukačů ECHO tuto sílu vyvažuje (mírně táhne od nohou obsluhy) a tím snižuje únavu ruky i šetří vaši energii.