Nový ECHO DHCA-310 Garden+ 40V plotostřih na tyči

Nový ECHO DHCA-310 Garden+ 40V dlouhý plotostřih na tyči


Nový dlouhý plotostřih na tyči ECHO DHCA-310 je nejnovějším přírůstkem do řady 40V Garden+ od značky ECHO, která je řadou venkovního elektrického nářadí vyvinutého speciálně pro domácí a farmářské použití. Řada nyní zahrnuje 8 produktů, které všechny fungují na stejnou 40V baterii.


Dlouhý plotostřih na tyči umožňuje uživatelům snadno stříhat vysoké a velké živé ploty díky dlouhým hřídelům a nastavitelným řezným hlavám. ECHO DHC-310 využívá tuto výhodu a zjednodušuje ji ještě více tím, že každý aspekt, od přípravy na práci po údržbu nářadí, je co nejjednodušší. Připojte baterii a nářadí je připraveno k použití, jednoduše stiskněte tlačítko pro nastavení úhlu řezu přesně podle vašich potřeb a pusťte se do práce. Nářadí je lehké, váží pouze 3,6 kg, a při používání díky vyvážení působí mnohem lehčím dojmem. Co se týče výkonu, nezklame, hladce a čistě řeže jak jemné keře, tak i tlustší větve.


Pokud byste se chtěli dozvědět více o řadě 40V Garden+ od značky ECHO, podívejte se na dedikovanou webovou stránku zde: www.echobatterytool.com