ECHO uvádí na trh akumulátorovou pilu DCS-2500.

Představujeme DCS-2500:

V světě, kde přesnost a výkon hrají prim, je nová akumulátorová pila DCS-2500 revolučním průlomem. Tento inovativní přírůstek do řady 56 eFORCE představuje to nejlepší, co technologie řetězových pil nabízí, a předefinuje možnosti v oblasti výkonu, pohyblivosti a uživatelské přívětivosti.

 
Lehký šampion.

DCS-2500 je ztělesněním inovace, která přebírá dědictví modelu CS-2511WES a zabaluje ho do 2,0 kg silného výkonu. Tento úspěch z ní činí nejlehčí profesionální akumulátorovou pilu, která je dnes k dispozici. Její pozoruhodná rovnováha a štíhlý design nabízejí bezkonkurenční úroveň kontroly a snadné použití, minimalizující úsilí potřebné pro různé úkoly.

 
Vynikající ovladatelnost.

Když přesnost hraje roli, ať už se zabýváte odvětvováním, prořezáváním nebo řešením úkolů v omezeném prostoru, DCS-2500 se ukazuje jako ideální společník. Její ultralehký a štíhlý design umožňuje rychlé a přesné řezy, i v nejužších prostorech.

 
X-Series: Nejlepší v kategorii od ECHA.

Jako člen X-Series je DCS-2500 jedním z nejlepších produktů od ECHA. Ztělesňuje profesionální výkon a funkce, vše v rámci nejlehčího provedení pily, které nabízíme. Ve skutečnosti s hrdostí nese titul nejlehčí profesionální akumulátorové pily, která je dnes k dispozici.

 
Kompaktní a všestranná.

Nenechte se zmást její velikostí; DCS-2500 nabízí výkon a výkonost srovnatelnou s benzínovou motorovou pilou o objemu 25 cm³. To znamená, že není omezena na konkrétní úkoly - od odvětvování a prořezávání po manipulaci s topným dřevem, zvládne všechny výzvy.

 
Nejnižší váha, nejvyšší výkon.

DCS-2500 skutečně stanovuje laťku, kombinuje nejnižší váhu a nejvyšší výkon ve své třídě. Má vodící lištu a řetěz s průměrem 0,043 palce pro ostré a hladké řezy a je podporována 5letou zárukou pro domácí použití (2 roky pro komerční použití) na vybraných trzích.

 
Síla inovace.

Poháněna platformou lithium-iontových baterií 56 eFORCE, která poskytuje obrovský výkon pro náročné úkoly. Její pokročilé řízení motoru zajišťuje konzistentní výkon řezání, i v náročných situacích. Díky motoru nové generace slibuje dlouhotrvající a bezúdržbový provoz, a to vše při udržování extrémně nízké úrovně hluku pro provoz v oblastech citlivých na hluk.

 

DCS-2500 představuje novou éru v technologii akumulátorových pil. Její lehký design, výjimečný výkon a uživatelsky přívětivé funkce ji činí neocenitelným nástrojem pro profesionály i nadšence. Ať už se pohybujete v hustých lesích, provádíte přesné prořezávání nebo tvoříte mistrovská díla, DCS-2500 nabízí nepřekonatelný výkon.